Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Kopaniewo - Oferty sprzedaży działek

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

221 000 zł22 100 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Duża działka na sprzedaż w Kopaniewie - idealna inwestycja lub miejsce do życia Szukasz działki, która spełni Twoje oczekiwania? Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana przy lesie Kętrzyno

Kętrzyno(Kopaniewo + 25 km)

175 000 zł2 692,80 m² 64,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Witaj w ofercie nieruchomości, która może stać się idealnym miejscem na spełnienie Twoich budowlanych.

Szczegóły ogłoszenia

396 900 zł1 134 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Lęborku - Twoje miejsce na nowy rozdział życia Są miejsca, które od pierwszego spojrzenia budzą wyobraźnię. Wśród spokojnej zieleni i nowoczesnego osiedla, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Lubiatowo

Lubiatowo(Kopaniewo + 18 km)

595 000 zł1 700 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana oddalona 2 km od morza! Nieruchomość o powierzchni 1700 m2 położona w centrum malowniczej miejscowości Lubiatowo, gmina Choczewo. Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka przemysłowa ogrodzona Łebień

Łebień(Kopaniewo + 3 km)

850 000 zł7 061 m² 120,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Teren inwestycyjny o powierzchni 7061 m2, zabudowany, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Lubowidz

Lubowidz(Kopaniewo + 16 km)

300 000 zł1 500 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1500m 2. Działka położona jest w Lubowidzu gm. Nowa Wieś Lęborska , posiada bezpośredni dostęp do drogi gminnej. Bardzo dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna ogrodzona Łeba

Łeba(Kopaniewo + 15 km)

3 629 000 zł8 466 m² 428,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa położona w pasie nadmorskim, w bardzo bliskiej odległości od morza. Teren w części możliwej zabudowy płaski, pozostały porośnięty kilkudziesięcioletnimi.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Krępa Kaszubska

Krępa Kaszubska(Kopaniewo + 6 km)

182 925 zł1 355 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 1335 m - Krępa Kaszubska, gm. Nowa Wieś Lęborska Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki o powierzchni 1335 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Żurawia

Sasino(Kopaniewo + 11 km)

1 740 000 zł43 500 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

U nas Do sprzedania bardzo ładna duża działka nr 122 w Sasinie przy ul. Żurawiej. Miejsce zielone, spokojne i słoneczne. W odległości ok. 3 km przepiękne plaże o wyjątkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Zagrodowa

Strzebielino(Kopaniewo + 25 km)

189 000 zł2 075 m² 91,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Oferta dostępna tylko W biurze nieruchomości pepper house! Oferujemy na Sprzedaż Działkę o powierzchni 2075m2 w Strzebielinie, ul. Zagrodowa, 18km od Wejherowa, blisko Lasu. Oznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Łęczyce

Łęczyce(Kopaniewo + 13 km)

102 000 zł1 028 m² 99,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Bezpieczny zakup z nord Nieruchomości: 0% prowizji od Kupującego czy ukrytych kosztów Skuteczna i bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego Stosujemy procedurę aml uwaga.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rekreacyjna Kopaniewo

Kopaniewo,pomorskie

80 000 zł2 127 m² 37,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa cena! Zdrzewno - Działka rolna położona w przepięknej okolicy, sąsiadująca z działką na której stoi zabytkowy wiatrak typu holenderskiego z końca XVIII w. niedaleko neoklasyczny.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij